Сміттєпровід / мусоропровод

Общая информация, советы, вопросы/ответы, ход строительства

Модератор: umka

SoulUser
Интересующийся
Тип дома: Тип: А
Этаж: 6
Тип квартиры: 3К2
Сміттєпровід / мусоропровод

Сообщение SoulUser » 30 окт 2017, 11:14

Вітаю інвесторів та всіх інших.

У різних темах цього форуму бачу позицію активних форумчан щодо заварювання сміттєпроводу.
Відклавши у бік норми та правила, я би хотів зосередити увагу на причинах такої позиції: сморід та антисанітарія. І це при тому, що суть сміттєпроводу саме в усуненні такого явища.

Давайте подивимось в суть проблеми, а саме на необхідність та часто недостатнє обслуговування сміттєпроводу. Експлуатаційна компанія закладає витрати на чистку та санітарну обробку у тарифи для мешканців. Принаймі вона має це робити. І якщо вчасно проводити вказані дії, то сміттєпровід стає корисним винаходом, як ліфт що теж потребує регулярного прибирання, а шахта - чистки.

Тож коли ми свідомо йдемо на заварення сміттєпроводу ми:
1. полегшуємо життя експлуатаційній компанії, яка не факт що прибере пов'язану калькуляцію з тарифів
2. створюємо конфлікт інтересу навколо приміщень сміттєпроводу
3. ускладюємо собі життя, провокуючи антисанітарію у себе вдома через переповнені смітники, що чекають найменш лінивого "паломника" до смітника.

Дякую за увагу, та сподіваюсь на конструкивне обговорення.

umka
Пользователь
Тип дома: Тип: В
Этаж: 13
Тип квартиры: 2С1
Re: Сміттєпровід / мусоропровод

Сообщение umka » 30 окт 2017, 11:26

Летом мусор заванивается за считанные часы, никакой санобработки имхо не хватит. А за тарифами управляющей компании можно проследить, если (когда:)) заварят.

Alena
Этаж: 4
Тип квартиры: 3К1

Сообщение Alena » 30 окт 2017, 12:57

Я всіми своїми руками і руками своєї сім'ї за заварювання сміттєпроводу.
І на першому місці стоїть навіть не грошова економія, а сморід і таргани.
Ми живемо зараз в старому домі і у нас на нашому поверсі з 4 квартир 3 (крім нашої) викидає сміття в сміттєпровід.
Дихати немає чим.
Якщо хтось проти заварювання сміттєпроводу запрошую в наш під'їзд понюхати, і побачити в що перетвориться гарний новий під'їзд.

SoulUser
Интересующийся

Сообщение SoulUser » 30 окт 2017, 13:11

umka писал(а):Летом мусор заванивается за считанные часы, никакой санобработки имхо не хватит. А за тарифами управляющей компании можно проследить, если (когда:)) заварят.
Це ж стосується і квартир :) Але по одній з відповідей яку отримали ви від забудовника, функціонування сміттепроводу навіть не планується :(

umka
Пользователь
Тип квартиры: 2С1

Сообщение umka » 30 окт 2017, 13:33

SoulUser писал(а):Це ж стосується і квартир :)
Квартира выгодно отличается тем, что в ней мосор воняет эксклюзивно для вас, и из нее вы можете оперативно вынести мусор самостоятельно:)
Мусоропровод предусмотрен, но вполне возможно, что не оснащен, т.к. его закрывают первым делом по всех новостоях. Особенно на время ремонтов это актуально, кстати. Хорошо еще, если у нас цемента не будет в канализации.

SoulUser
Интересующийся

Сообщение SoulUser » 31 окт 2017, 18:14

Alena писал(а):Я всіми своїми руками і руками своєї сім'ї за заварювання сміттєпроводу.
І на першому місці стоїть навіть не грошова економія, а сморід і таргани.
Так у нас у ліфті брудно та смердить у старому будинку - хіба це причина його заварити та ходити пішки ?
Суть якраз у тому, що у вашому будинку варто поскаржитись у ЖЕК/1551/Каратель на несвоєчасне прибирання, чистку та санітарну обробку сміттєпроводу. Так саме як з заміною лампочок та відсутністю опалення - це все досить технологічні речі які потребують обслуговування для справного фунціонування.

Я свого часу займався орендою квартир та мав справу зі смердючими сміттєпроводами. Після того як сам відмив на поверсі, ЖЕК почистив та пробив весь провід.

SerCh
Интересующийся
Тип дома: Тип: С

Сообщение SerCh » 01 ноя 2017, 17:22

umka писал(а):
SoulUser писал(а):Це ж стосується і квартир :)
Квартира выгодно отличается тем, что в ней мосор воняет эксклюзивно для вас, и из нее вы можете оперативно вынести мусор самостоятельно:)
Мусоропровод предусмотрен, но вполне возможно, что не оснащен, т.к. его закрывают первым делом по всех новостоях. Особенно на время ремонтов это актуально, кстати. Хорошо еще, если у нас цемента не будет в канализации.
Как это не будет? Обязательно будет!

CoLt
Пользователь
Этаж: 4
Тип квартиры: 1К3

Сообщение CoLt » 02 ноя 2017, 17:54

если делать сан. оброботку то все будет пуком. Во многих ЖК премиум класса все работает и не воняет. Я жил в доме 2002 года, где мусоропровод рабочий, и ничего не воняло. НО! Я все равно выношу мусор контейнер :lol: :lol: :lol:
Короче, я за то чтоб их заварили. Про те проблемы которые Вы описали:
1. Компенсации за обслуживание не будет, ибо изначально не предусмотренно работы мусоропровода.
2. Конфликтов будет и так достаточно)) Еще один не помешает))
3. Относительно количества контейнеров - их надо размножать :lol:

SerCh
Интересующийся
Тип дома: Тип: С

Сообщение SerCh » 02 ноя 2017, 17:56

CoLt писал(а):если делать сан. оброботку то все будет пуком. Во многих ЖК премиум класса все работает и не воняет. Я жил в доме 2002 года, где мусоропровод рабочий, и ничего не воняло. НО! Я все равно выношу мусор контейнер :lol: :lol: :lol:
Короче, я за то чтоб их заварили. Про те проблемы которые Вы описали:
1. Компенсации за обслуживание не будет, ибо изначально не предусмотренно работы мусоропровода.
2. Конфликтов будет и так достаточно)) Еще один не помешает))
3. Относительно количества контейнеров - их надо размножать :lol:
И сортировку мусора надо!

StereOS
Тип квартиры: 2С4

Сообщение StereOS » 09 ноя 2017, 16:05

в связи с рапродажей помещений под мусоропроводы - тему можно закрывать))) :mrgreen:

Ответить